| Produktbeskrivning | Seagate ST1000LM035 - Hårddisk - 1 TB - inbyggd - 2.5" - SATA - 5400 rpm - FRU - för ThinkPad E14 20RA, 20RB; P53 20QN, 20QQ; P73 20QR, 20QS |
| Typ | Hårddisk - inbyggd |
| Kapacitet | 1 TB |
| Formfaktor | 2.5" |
| Gränssnitt | SATA |
| Spindelhastighet | 5400 rpm |
| Egenskaper | Shingled magnetic recording (SMR) |
| Dimensioner (BxDxH) | 7 mm |
| Typ av prissättning | Field Replaceable Unit (FRU) |
| Designat för | ThinkPad E14 20RA, 20RB; P53 20QN, 20QQ; P73 20QR, 20QS |