| Produktbeskrivning | LG CQ600I-6N - Tunn klient - låda typ 1 x Pentium Silver N6005 / upp till 3.3 GHz - RAM 8 GB - SSD - eMMC 16 GB - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - IGEL OS - skärm: ingen |
| Typ | Tunn klient - låda typ |
| Processor | 1 x Intel Pentium Silver N6005 / 2 GHz (upp till 3.3 GHz, (Fyrkärnig) |
| Cacheminne | 4 MB L3-cache |
| Cache/processor | 4 MB |
| RAM | 8 GB DDR4 SDRAM |
| Hårddisk | SSD 16 GB - eMMC |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Grafikstyrenhet | Intel UHD Graphics |
| Ljudutgång | Mono |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, Bluetooth 5.1, 802.11a, Wi-Fi 5, 802.11b/g/n, Wi-Fi 6 |
| Medföljande OS | IGEL OS |
| Medföljande programvara | LG Cloud Device Manager |
| Dimensioner (BxDxH) | 14.49 cm x 3.8 cm x 19.91 cm |
| Vikt | 910 g |