| Produktbeskrivning | LG CQ600I-6N - Tunn klient - låda typ 1 x Celeron N5105 / upp till 2.9 GHz - RAM 4 GB - SSD - eMMC 16 GB - NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet - IGEL OS - skärm: ingen |
| Typ | Tunn klient - låda typ |
| Processor | 1 x Intel Celeron N5105 / 2 GHz (upp till 2.9 GHz, (Fyrkärnig) |
| Cacheminne | 4 MB L3-cache |
| Cache/processor | 4 MB |
| RAM | 4 GB DDR4 SDRAM |
| Hårddisk | SSD 16 GB - eMMC - NVM Express (NVMe) |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Grafikstyrenhet | Intel UHD Graphics |
| Ljudutgång | Mono |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, Bluetooth 5.1, 802.11a, Wi-Fi 5, 802.11b/g/n, 802.11ax |
| Medföljande OS | IGEL OS |
| Medföljande programvara | LG Cloud Device Manager |
| Dimensioner (BxDxH) | 14.49 cm x 3.8 cm x 19.91 cm |
| Vikt | 910 g |