| Produktbeskrivning | LG 24CQ650N-6N - Tunn klient - allt-i-ett 1 x Celeron N5105 / upp till 2.9 GHz - RAM 4 GB - flash - eMMC 16 GB - UHD Graphics - Gigabit Ethernet - inget OS - skärm: LED 23.8" 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typ | Tunn klient - allt-i-ett |
| Processor | 1 x Intel Celeron N5105 / 2 GHz (upp till 2.9 GHz, (Fyrkärnig) |
| Huvudfunktioner för processor | Intel Smart Cache |
| Cacheminne | 4 MB L3-cache |
| Cache/processor | 4 MB |
| RAM | 4 GB DDR4 SDRAM |
| Hårddisk | Flash 16 GB - eMMC |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Bildskärm | 23.8" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) - 16:9 |
| Grafikstyrenhet | Intel UHD Graphics |
| Kamera | Ja |
| Ljudutgång | Stereo |
| Nätverksfunktioner | Bluetooth 5.1, 802.11a, Wi-Fi 5, 802.11b/g/n, 802.11ax, 1GbE |
| Medföljande OS | Inget operativsystem |
| Dimensioner (BxDxH) | 55.34 cm x 24 cm x 38.27 cm |
| Vikt | 6.2 kg |