| Produktbeskrivning | HP t640 - Tunn klient - SFF 1 x Ryzen Embedded R1505G / upp till 3.3 GHz - RAM 8 GB - flash 128 GB - Radeon Vega 3 - Gigabit Ethernet - Windows 10 IoT Enterprise för tunna klienter 64-bitar - skärm: ingen |
| Typ | Tunn klient - SFF |
| Lokalisering | Språk: finska, svenska / region: Finland, Sverige |
| Processor | 1 x AMD Ryzen Embedded R1505G / 2.4 GHz (upp till 3.3 GHz, (Dubbelkärnig) |
| Cacheminne | 4 MB L3-cache |
| Cache/processor | 4 MB |
| RAM | 8 GB (installerad) / 32 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Hårddisk | Flash 128 GB - M.2 |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Grafikstyrenhet | AMD Radeon Vega 3 |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0 |
| Strömtillförsel | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Medföljande OS | Windows 10 IoT Enterprise för tunna klienter 64-bitars version |
| Dimensioner (BxDxH) | 3.5 cm x 19.6 cm x 19.6 cm |
| Vikt | 994.5 g |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - material och tillverkning - 3 år |