| Produktbeskrivning | HP t310 G2 - Nollklient - DTS - 1 Tera2321 upp till - RAM 512 MB - flash 32 GB - MLC - Gigabit Ethernet, PCoIP - inget OS - skärm: ingen |
| Typ | Nollklient - DTS |
| Lokalisering | Språk: finska, svenska / region: Finland, Sverige |
| Processor | 1 x Teradici Tera2321 |
| RAM | 512 MB DDR3 SDRAM - PC3-10600 |
| Hårddisk | Flash 32 GB - multi-level cell (MLC) |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Ljudutgång | Stereo |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, PCoIP |
| Strömtillförsel | (50/60 Hz) |
| Medföljande OS | Inget operativsystem |
| Dimensioner (BxDxH) | 18.72 cm x 13.75 cm x 6.5 cm |
| Vikt | 600 g |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - material och tillverkning - 3 år |