| Produktbeskrivning | Zebra ET401 - Enterprise - surfplatta - ruggad - Android 15 - 64 GB UFS card - 8" (1280 x 800) - microSD-kortplats |
| Typ av produkt | Surfplatta - ruggad |
| Operativsystem | Android 15 |
| Display | 8" - 1280 x 800 - Multi-Touch |
| Processor | Qualcomm Dragonwing Q-6690 |
| Processorklockfrekvens | 2 GHz |
| Lagring | 64 GB UFS card |
| RAM | 6 GB |
| Flash-minneskort som stöds | microSDXC |
| Trådlös anslutning | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), NFC, Bluetooth 6.0 |
| Bakre kamera | 13 megapixlar fokus: automatisk |
| Främre kamera | 5 megapixlar |
| Navigationssystem | A-GPS/GPS/GNSS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS |
| Dimensioner (BxDxH) | 21.27 cm x 1.14 cm x 13.44 cm |
| Vikt | 480 g |
| Tillverkarens garanti | 1 års garanti |