| Produktbeskrivning | ProDVX APPC-7XPL - Surfplatta - Android 13 - 16 GB eMMC - 7" IPS (1024 x 600) - SD-kortplats - svart |
| Typ av produkt | Surfplatta |
| Operativsystem | Android 13 |
| Display | 7" IPS TFT - LED-bakgrundsbelysning - 1024 x 600 - Multi-Touch |
| Processor | ARM A55 RK3568 (Fyrkärnig) |
| Lagring | 16 GB eMMC |
| RAM | 2 GB |
| Flash-minneskort som stöds | SD Memory Card |
| Trådlös anslutning | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, NFC |
| Trådprotokoll | 10/100/1000 Ethernet |
| Batteri | CR1220 |
| Dimensioner (BxDxH) | 18.81 cm x 2.52 cm x 12.03 cm |
| Vikt | 360 g |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |