| Produktbeskrivning | ProDVX APPC-10SLBe - Surfplatta - Android 11 - 16 GB eMMC - 10.1" IPS (1280 x 800) - SD-kortplats - svart |
| Typ av produkt | Surfplatta |
| Operativsystem | Android 11 |
| Display | 10.1" IPS TFT - LED-bakgrundsbelysning - 1280 x 800 - Multi-Touch |
| Processor | Rockchip RK3399 (Dubbelkärnig) |
| Processorklockfrekvens | 2 GHz |
| Lagring | 16 GB eMMC |
| RAM | 4 GB |
| Flash-minneskort som stöds | SD Memory Card |
| Trådlös anslutning | 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.2, NFC |
| Trådprotokoll | 10/100/1000 Ethernet |
| Batteri | CR1220 |
| Dimensioner (BxDxH) | 25.6 cm x 2.7 cm x 18.1 cm |
| Vikt | 650 g |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |