| Produktbeskrivning | ProDVX IPPC-22-6000 - Panel-PC Pentium N4200 / upp till 2.5 GHz - RAM 4 GB - flash 64 GB - HD Graphics 505 - Gigabit Ethernet - Win 10 IoT - skärm: LED 21.5" 1920 x 1080 (Full HD) pekskärm - svart |
| Typ | PC - panel-PC |
| Processor | Intel Pentium N4200 / 1.1 GHz (upp till 2.5 GHz, (Fyrkärnig) |
| Cacheminne | 2 MB L2-cache |
| Cache/processor | 2 MB |
| RAM | 4 GB DDR3L SDRAM |
| Hårddisk | Flash 64 GB - M.2 2242 |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Kortläsare | Ja |
| Bildskärm | 21.5" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) - 16:9 - pekskärm |
| Grafikstyrenhet | Intel HD Graphics 505 |
| Nätverksfunktioner | 802.11a, Wi-Fi 5, 802.11b/g/n, Bluetooth 4.2, 1GbE |
| Batteri | Litium |
| Medföljande OS | Windows 10 IoT |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 53.1 cm x 3.5 cm x 32.2 cm |
| Vikt | 4.2 kg |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - 3 år |