| Produktbeskrivning | ProDVX APPC-24X - Panel-PC RK3399 - RAM 4 GB - flash - eMMC 16 GB - Mali-T860 MP4 - Gigabit Ethernet - Android 11 - skärm: LED 23.6" 1920 x 1080 (Full HD) pekskärm - svart |
| Typ | PC - panel-PC |
| Processor | Rockchip RK3399 (6-core) |
| RAM | 4 GB LPDDR4 SDRAM |
| Hårddisk | Flash 16 GB - eMMC |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Kortläsare | Ja |
| Bildskärm | 23.6" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) - 16:9 - pekskärm |
| Grafikstyrenhet | Mali-T860 MP4 |
| Digitala ljudstandarder som stöds | AAC, ASF, MPEG 2-ljud, OGG, WAV, WMA |
| Digitala videostandarder som stöds | 3GP, ASF, AVI, DAT, FLV, MKV, MOV, VOB, WMV, MP4, MPEG, RM, TS |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Bluetooth 5.0 |
| Medföljande OS | Android 11 |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 57.58 cm x 4.4 cm x 34.48 cm |
| Vikt | 7.21 kg |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - 3 år |