| Produktbeskrivning | ProDVX APPC-13XP - Panel-PC RK3568 / upp till 2 GHz - RAM 4 GB - flash - eMMC 16 GB - Mali-G52 - Gigabit Ethernet - Android 12 - skärm: LED 13.3" 1920 x 1080 (Full HD) pekskärm - svart |
| Typ | PC - panel-PC |
| Processor | Rockchip RK3568 (upp till 2 GHz, (Fyrkärnig) |
| RAM | 4 GB LPDDR4 SDRAM |
| Hårddisk | Flash 16 GB - eMMC |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Kortläsare | Ja |
| Bildskärm | 13.3" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) - 16:9 - pekskärm |
| Grafikstyrenhet | Mali-G52 |
| Digitala ljudstandarder som stöds | AAC, ASF, MPEG 2-ljud, OGG, WAV, WMA |
| Digitala videostandarder som stöds | 3GP, ASF, AVI, DAT, FLV, MKV, MOV, VOB, WMV, MP4, MPEG, RM, TS |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, Bluetooth 5.0, 802.11a, 802.11b/g/n |
| Medföljande OS | Android 12 |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 33.71 cm x 2.62 cm x 21.45 cm |
| Vikt | 1.05 kg |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - 3 år |