| Produktbeskrivning | ProDVX APPC-10XPL - Android PC - panel-PC 1 RK3288 - RAM 2 GB - flash - eMMC 16 GB - Mali-T764 - Gigabit Ethernet, NFC - Android 8.0 (Oreo) - skärm: LED 10.1" 1280 x 800 (WXGA) pekskärm - vit |
| Typ | Android PC - panel-PC |
| Processor | 1 x Rockchip RK3288 (Fyrkärnig) |
| RAM | 2 GB DDR3 SDRAM |
| Hårddisk | Flash 16 GB - eMMC |
| Bildskärm | 10.1" - LED - 1280 x 800 (WXGA) - 16:10 - pekskärm |
| Grafikstyrenhet | ARM Mali-T764 |
| Digitala ljudstandarder som stöds | WAV, WMA, AAC, ASF, MPEG 2-ljud, OGG |
| Digitala videostandarder som stöds | AVI, WMV, MKV, MOV, 3GP, VOB, TS, ASF, DAT, FLV, RM, MPEG, MP4 |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 4.2, NFC |
| Medföljande OS | Android 8.0 (Oreo) |
| Färg | Vit |
| Dimensioner (BxDxH) | 25.5 cm x 2.5 cm x 18.1 cm |
| Vikt | 650 g |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - 3 år |