| Produktbeskrivning | ProDVX ABPC-4220 - Android PC - låda 1 - RAM 4 GB - flash - eMMC 16 GB - Mali-T860MP4 - Gigabit Ethernet - Android 9.0 (Pie) - skärm: ingen - svart |
| Typ | Android PC - låda |
| Processor | 1 |
| RAM | 4 GB |
| Hårddisk | Flash 16 GB - eMMC |
| Grafikstyrenhet | ARM Mali-T860MP4 |
| Digitala ljudstandarder som stöds | AAC, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA |
| Digitala videostandarder som stöds | H.265, AVC, DivX, H.263, H.264, HEVC, Motion JPEG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, MVC, VC-1, VP8, VP9 |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, Bluetooth 4.2, 802.11a, Wi-Fi 5, 802.11b/g/n |
| Medföljande OS | Android 9.0 (Pie) |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 15.3 cm x 10.7 cm x 3.1 cm |
| Vikt | 470 g |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - 3 år |