| Produktbeskrivning | MSI PRO AP272P 14M 867XEU - Allt-i-ett Core i5 i5-14400 / upp till 4.7 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - NVMe - UHD Graphics 730 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - inget OS - skärm: LED 27" 1920 x 1080 (Full HD) @ 100 Hz - svart |
| Typ | PC - allt-i-ett |
| Processor | Intel Core i5 14:e gen. i5-14400 / 2.5 GHz (upp till 4.7 GHz, (10-core) |
| Huvudfunktioner för processor | Intel Smart Cache |
| Cacheminne | 20 MB |
| Cache/processor | 20 MB |
| RAM | 16 GB (installerad) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Kontrollerkort | SATA (SATA 6Gb/s) |
| Hårddisk | SSD 512 GB - PCI Express 3.0 x4 - M.2 2280 - NVM Express (NVMe) |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Bildskärm | 27" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) @ 100 Hz - 16:9 |
| Grafikstyrenhet | Intel UHD Graphics 730 |
| Kamera | Ja |
| Ljudutgång | 2,1 kanal-surround |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, 802.11a, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6E, 802.11b/g/n, Bluetooth 5.3 |
| Strömtillförsel | (50 - 60 Hz) |
| Medföljande OS | Inget operativsystem |
| Medföljande programvara | Tobii Aware, MSI Center |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 61.349 cm x 26.8 cm x 45.766 cm |
| Vikt | 7 kg |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - 3 år |