| Produktbeskrivning | MSI PRO AP272P 14M 495EU - Allt-i-ett Core i7 i7-14700 / upp till 5.4 GHz - RAM 16 GB - SSD 1 TB - UHD Graphics 770 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 Home - skärm: LED 27" 1920 x 1080 (Full HD) @ 100 Hz - svart |
| Typ | PC - allt-i-ett |
| Processor | Intel Core i7 14:e gen. i7-14700 / 2.1 GHz (upp till 5.4 GHz, (20-core) |
| Huvudfunktioner för processor | Intel Smart Cache |
| Cacheminne | 33 MB |
| Cache/processor | 33 MB |
| RAM | 16 GB (installerad) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Kontrollerkort | SATA |
| Hårddisk | SSD 1 TB - PCI Express 3.0 x4 - M.2 2280 |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Bildskärm | 27" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) @ 100 Hz |
| Grafikstyrenhet | Intel UHD Graphics 770 |
| Kamera | Ja |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Medföljande OS | Windows 11 Home |
| Medföljande programvara | Tobii Aware |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 61.349 cm x 26.8 cm x 45.766 cm |
| Vikt | 4.63 kg |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - 3 år |