| Produktbeskrivning | AOpen eTILE 19-FP2 - Allt-i-ett Celeron J3455 / upp till 2.3 GHz - RAM 4 GB - SSD 64 GB - NVMe - HD Graphics 500 - Gigabit Ethernet - Windows 10 - skärm: LED 19.5" 1920 x 1080 (Full HD) pekskärm |
| Typ | PC - allt-i-ett |
| Processor | Intel Celeron J3455 / 1.5 GHz (upp till 2.3 GHz, (Fyrkärnig) |
| Cacheminne | 2 MB |
| Cache/processor | 2 MB |
| RAM | 4 GB (installerad) / 8 GB (max) - DDR3L SDRAM |
| Hårddisk | SSD 64 GB - M.2 2242 - NVM Express (NVMe) |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Bildskärm | 19.5" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) - 16:9 - pekskärm |
| Grafikstyrenhet | Intel HD Graphics 500 |
| Digitala videostandarder som stöds | HEVC |
| Ljudutgång | Stereo |
| Nätverksfunktioner | 1GbE |
| Medföljande OS | Windows 10 |
| Dimensioner (BxDxH) | 49.4 cm x 3.337 cm x 30.8 cm |
| Vikt | 5.81 kg |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - 2 år |