| Produktbeskrivning | ProDVX IPPC-32-6000 - Panel-PC Pentium N4200 / upp till 2.5 GHz - RAM 4 GB - SSD 128 GB - HD Graphics 505 - Gigabit Ethernet - Win 10 IoT - skärm: LED 31.5" 1920 x 1080 (Full HD) @ 60 Hz pekskärm - svart |
| Typ | PC - panel-PC |
| Processor | Intel Pentium N4200 / 1.1 GHz (upp till 2.5 GHz, (Fyrkärnig) |
| Cacheminne | 2 MB |
| Cache/processor | 2 MB |
| RAM | 4 GB DDR3L SDRAM |
| Hårddisk | SSD 128 GB - M.2 |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Bildskärm | 31.5" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) @ 60 Hz - 16:9 - pekskärm |
| Grafikstyrenhet | Intel HD Graphics 505 |
| Digitala ljudstandarder som stöds | AAC, ASF, MPEG 2-ljud, OGG, WAV, WMA, MP3 |
| Digitala videostandarder som stöds | H.264 |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, Wi-Fi |
| Medföljande OS | Windows 10 IoT |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 76.77 cm x 5.9 cm x 46.92 cm |
| Vikt | 15 kg |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - 2 år |