| Produktbeskrivning | ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU908402 - Mini-PC Core Ultra 9 285H / upp till 5.4 GHz - RAM 32 GB - SSD 1 TB - NVMe - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 - inget OS - skärm: ingen - silver |
| Typ | PC - mini-PC |
| Processor | Intel Core Ultra 9 (Serie 2) 285H / 2.9 GHz (upp till 5.4 GHz, (16-core) |
| Huvudfunktioner för processor | Intel Smart Cache, Intel Deep Learning Boost (DL Boost) |
| Neural processor enhet (NPU) | Intel AI Boost - upp till 13 TOPS |
| Cacheminne | 24 MB |
| Cache/processor | 24 MB |
| RAM | 32 GB (installerad) / 96 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hårddisk | SSD 1 TB - PCI Express 4.0 - M.2 2280 - NVM Express (NVMe) |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Grafikstyrenhet | Intel Arc Graphics 140T - upp till 77 TOPS |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, 2.5GbE, 802.11a, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Wi-Fi 7, 802.11b/g/n, Bluetooth |
| Medföljande OS | Inget operativsystem |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Färg | Silver |
| Dimensioner (BxDxH) | 14.4 cm x 11.2 cm x 4.18 cm |
| Vikt | 689 g |