| Produktbeskrivning | ASUS ExpertCenter PN54-S1 BBR726MNS1 - Barebone - mini-PC 1 x Ryzen 7 260 / upp till 5.1 GHz - RAM 0 GB - Radeon 780M - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - svart |
| Typ | PC-barebone - mini-PC |
| Processor | 1 x AMD Ryzen 7 260 / 3.8 GHz (upp till 5.1 GHz, (8-core) |
| Neural processor enhet (NPU) | AMD Ryzen AI - upp till 16 TOPS |
| Cacheminne | 16 MB |
| Cache/processor | 16 MB |
| RAM | 0 GB (installerad) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hårddisk | Ingen HDD |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Grafikstyrenhet | AMD Radeon 780M |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, 2.5GbE, Wi-Fi 6, Bluetooth, Wi-Fi 7 |
| Medföljande OS | Inget operativsystem |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 13 cm x 13 cm x 3.4 cm |
| Vikt | 550 g |