| Produktbeskrivning | ASUS ExpertCenter PN54 BBR321MNS1 - Barebone - Copilot+ PC - mini-PC 1 x Ryzen 3 210 / upp till 4.7 GHz - RAM 0 GB - Radeon 740M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - svart |
| Typ | PC-barebone - mini-PC - Copilot+ PC |
| Processor | 1 x AMD Ryzen 3 210 / 3 GHz (upp till 4.7 GHz, (Fyrkärnig) |
| Cacheminne | 8 MB |
| Cache/processor | 8 MB |
| RAM | 0 GB (installerad) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hårddisk | Ingen HDD |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Grafikstyrenhet | AMD Radeon 740M |
| Nätverksfunktioner | 802.11a, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Wi-Fi 7, 802.11b/g/n, Bluetooth, 1GbE, 2.5GbE |
| Medföljande OS | Inget operativsystem |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 13 cm x 13 cm x 3.4 cm |
| Vikt | 550 g |