| Produktbeskrivning | Acer Revo Box RB102-CZN - Barebone - mini-PC 1 x Ryzen 3 5400U / upp till 4 GHz - RAM 8 GB - SSD 512 GB - Radeon Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - Win 11 Home - svart |
| Typ | PC-barebone - mini-PC |
| Lokalisering | Region: Nordiska länderna |
| Processor | 1 x AMD Ryzen 3 5400U / 2.6 GHz (upp till 4 GHz, (Fyrkärnig) |
| Cacheminne | 8 MB L3-cache |
| Cache/processor | 8 MB |
| RAM | 8 GB DDR4 SDRAM |
| Hårddisk | SSD 512 GB - PCI Express - M.2 2280 |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Grafikstyrenhet | AMD Radeon Graphics |
| Ljudutgång | Stereo |
| Nätverksfunktioner | 802.11a, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6E, 802.11b/g/n, 1GbE, 2.5GbE, Bluetooth 5.3 |
| Medföljande OS | Windows 11 Home |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 13.1 cm x 13.1 cm x 4.3 cm |
| Vikt | 500 g |