| Produktbeskrivning | Acer Predator Orion 3000 PO3-665_H610 - Tower spel - Core Ultra 5 225F / upp till 4.9 GHz - RAM 16 GB - SSD 1.024 TB - GeForce RTX 5060 Ti - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - Win 11 Home - skärm: ingen |
| Typ | PC - tower |
| Lokalisering | Region: Nordiska länderna |
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Serie 2) 225F / 3.3 GHz (upp till 4.9 GHz, (10-core) |
| Neural processor enhet (NPU) | Intel AI Boost - upp till 13 TOPS |
| Cacheminne | 20 MB L3-cache |
| Cache/processor | 20 MB |
| RAM | 16 GB (installerad) / 32 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hårddisk | SSD 1.024 TB |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Grafikstyrenhet | PCIe x16 - NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Videominne | 16 GB GDDR7 SDRAM |
| Gaming | Ja |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Bluetooth, Wi-Fi 7 |
| Medföljande OS | Windows 11 Home |
| Dimensioner (BxDxH) | 19 cm x 43.8 cm x 37.8 cm |
| Vikt | 10 kg |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - 1 år - retur |