| Produktbeskrivning | Acer Aspire C 24 C24A-GRPL - Allt-i-ett Core i5 13420H / upp till 4.6 GHz - RAM 16 GB - SSD 1.024 TB - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth - Win 11 Home - skärm: LED 23.8" 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - vit |
| Typ | PC - allt-i-ett |
| Lokalisering | Region: Nederländerna |
| Processor | Intel Core i5 13:e gen. 13420H / 2.1 GHz (upp till 4.6 GHz, (8-core) |
| Cacheminne | 12 MB |
| Cache/processor | 12 MB |
| RAM | 16 GB (installerad) / 64 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Hårddisk | SSD 1.024 TB |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Kortläsare | Ja |
| Bildskärm | 23.8" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - 16:9 |
| Grafikstyrenhet | Intel UHD Graphics |
| Kamera | Ja |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, 802.11a, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Bluetooth, 802.11b/g/n |
| Medföljande OS | Windows 11 Home |
| Färg | Vit |
| Dimensioner (BxDxH) | 54 cm x 32.29 cm x 56.78 cm |
| Vikt | 4.6 kg |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - 1 år - hämtning och retur |