| Produktbeskrivning | AOpen eTILE 22M-FP2 - Kiosk 1 x Celeron J3455 / upp till 2.3 GHz - RAM 4 GB - SSD 64 GB - NVMe - HD Graphics 500 - Gigabit Ethernet - inget OS - skärm: LED 21.5" 1920 x 1080 (Full HD) pekskärm |
| Typ | Kiosk - kiosk |
| Processor | 1 x Intel Celeron J3455 / 1.5 GHz (upp till 2.3 GHz, (Fyrkärnig) |
| Cacheminne | 2 MB |
| Cache/processor | 2 MB |
| RAM | 4 GB DDR3L SDRAM |
| Hårddisk | SSD 64 GB - M.2 2280 - NVM Express (NVMe) |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Bildskärm | 21.5" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) - 16:9 - pekskärm |
| Grafikstyrenhet | Intel HD Graphics 500 |
| Ljudutgång | Stereo |
| Nätverksfunktioner | 1GbE |
| Medföljande OS | Inget operativsystem |
| Dimensioner (BxDxH) | 52.54 cm x 3.36 cm x 33.2 cm |
| Vikt | 8 kg |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - 2 år |