| Produktbeskrivning | Honeywell CT47 - Handdator - ruggad - Android 12 eller senare - 128 GB UFS card - 5.5" färg (2160 x 1080) - bakre kamera + främre kamera - streckkodsläsare - (2D-imager) - USB-värd - microSD-kortplats - NFC, Wi-Fi 6, Bluetooth, Bluetooth - 5G, 4G, 3G |
| Typ av produkt | Handdator - ruggad |
| Operativsystem | Android 12 eller senare |
| Display | 5.5" färg LED-bakgrundsbelysning - 2160 x 1080 - Multi-Touch |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 6490 (8-core) |
| Processorklockfrekvens | 2.7 GHz |
| Lagring | 128 GB UFS card |
| RAM | 8 GB |
| Flash-minneskort som stöds | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Cellulär teknik | 5G, 4G, 3G |
| Cellulära protokoll | 5G FR1, 4G LTE, EDGE, GPRS, GSM, HSPA+, UMTS |
| Trådlös anslutning | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/d/h/i/r/k/v/w/mc/ax, Bluetooth 5.2, Bluetooth 5.2 LE |
| Bakre kamera | 13 megapixlar |
| Främre kamera | 8 megapixlar |
| Navigationssystem | GPS/GLONASS/NavIC/Galileo/BeiDou/QZSS/SBAS |
| Streckkodsläsare | Ja (2D-imager) |
| Säkerhetsenheter | Fingeravtrycksläsare |
| Egenskaper | USB-värd |
| Dimensioner (BxDxH) | 7.9 cm x 1.92 cm x 17 cm |
| Vikt | 314 g |
| Lokalisering | Global |
| Tillverkarens garanti | 1 års garanti |