| Produktbeskrivning | Honeywell CT45 XP - Handdator - ruggad - Android 11 - 64 GB UFS card - 5" (1920 x 1080) - bakre kamera + främre kamera - streckkodsläsare - (2D-imager) - USB-värd - microSD-kortplats - NFC, Bluetooth, 802.11 d/e/h/i/k/r/v/u/w/mc - 4G |
| Typ av produkt | Handdator - ruggad |
| Operativsystem | Android 11 |
| Display | 5" LED-bakgrundsbelysning - 1920 x 1080 - Multi-Touch |
| Processor | Qualcomm QCS4290/QCM4290 (8-core) |
| Processorklockfrekvens | 2 GHz |
| Lagring | 64 GB UFS card |
| RAM | 6 GB |
| Flash-minneskort som stöds | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Cellulär teknik | 4G |
| Cellulära protokoll | GSM, UMTS, HSPA+, LTE Advanced, 4G LTE |
| Trådlös anslutning | NFC, Bluetooth 5.1 LE, 802.11 d/e/h/i/k/r/v/u/w/mc |
| Bakre kamera | 13 megapixlar fokus: automatisk |
| Främre kamera | 8 megapixlar |
| Navigationssystem | GPS/VLONASS/Galileo/BelDou |
| Streckkodsläsare | Ja (2D-imager) |
| Egenskaper | USB-värd |
| Batteridriftstid | Upp till 12 timmar |
| Dimensioner (BxDxH) | 7.9 cm x 1.92 cm x 16.3 cm |
| Vikt | 282 g |
| Tillverkarens garanti | 1 års garanti |