| Produktbeskrivning | Honeywell CT30 XP - Handdator - Android 11 eller senare - 64 GB - 5.5" (2160 x 1080) - bakre kamera + främre kamera - streckkodsläsare - (2D-imager) - USB-värd - microSD-kortplats - Wi-Fi 5, NFC, Bluetooth - 3G, 4G - LTE |
| Typ av produkt | Handdator |
| Operativsystem | Android 11 eller senare |
| Display | 5.5" LED-bakgrundsbelysning - 2160 x 1080 - Multi-Touch |
| Processor | Qualcomm QCS4290/QCM4290 (8-core) |
| Processorklockfrekvens | 2 GHz |
| Lagring | 64 GB |
| RAM | 6 GB |
| Flash-minneskort som stöds | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Cellulär teknik | 3G, 4G |
| Cellulära protokoll | GSM, UMTS, HSPA+, LTE, LTE Advanced |
| Trådlös anslutning | 802.11a/b/g/n/ac, NFC, Bluetooth 5.1 |
| Bakre kamera | 13 megapixlar |
| Främre kamera | 8 megapixlar |
| Navigationssystem | GPS/VLONASS/Galileo/BelDou |
| Streckkodsläsare | Ja (2D-imager) |
| RFID-specifikation | Mifare, Felica, DESFire, ISO/IEC 15693, ISO 14443A, ISO 14443B, ISO/IEC 18092 Type F |
| Egenskaper | USB-värd |
| Dimensioner (BxDxH) | 7.6 cm x 1.26 cm x 15.4 cm |
| Vikt | 215 g |
| Tillverkarens garanti | 1 års garanti |