| Produktbeskrivning | ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHV500002I - Barebone - mini-PC 1 x Core Ultra 5 135H / upp till 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - Win 11 - svart |
| Typ | PC-barebone - mini-PC |
| Processor | 1 x Intel Core Ultra 5 (Series 1) 135H / 1.7 GHz (upp till 4.6 GHz, (14-core) |
| Huvudfunktioner för processor | Intel Smart Cache |
| Neural processor enhet (NPU) | Intel AI Boost |
| Cacheminne | 18 MB |
| Cache/processor | 18 MB |
| RAM | 0 GB (installerad) / 96 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Kontrollerkort | SATA (SATA 6Gb/s) |
| Hårddisk | Ingen HDD |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Grafikstyrenhet | Intel Arc Graphics |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, 2.5GbE, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Medföljande OS | Windows 11 |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 14.4 cm x 11.2 cm x 4.1 cm |
| Vikt | 570 g |