| Produktbeskrivning | Lenovo Thinkpad T14s G2 - Intel Core i5 - 1135G7 / upp till 4.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Iris Xe-grafik - 16 GB RAM - 256 GB SSD NVMe - 14" 1920 x 1080 (Full HD) - kbd: Nordisk - rekonditionerad - Premium |
| Typ av produkt | Notebook |
| Operativsystem | Win 11 Pro |
| Processor | Intel Core i5 11:e gen. - 1135G7 / 2.4 GHz, upp till 4.2 GHz / 8 MB Cache |
| Minne | 16 GB |
| Lagring | 256 GB SSD - NVMe |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Grafik | Intel Iris Xe-grafik |
| Inmatningsenhet | TrackPoint, UltraNav |
| Tangentbord | Nordisk |
| Typ av prissättning | Premium - rekonditionerad |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - retur - 3 år |