| Produktbeskrivning | Acer Nitro V 15 ANV15-52 - Intel Core i5 - 13420H / upp till 4.6 GHz - Win 11 Home - GeForce RTX 5060 - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) @ 165 Hz - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6 - obsidiansvart - kbd: Nordisk |
| Typ av produkt | Notebook |
| Operativsystem | Win 11 Home |
| Processor | Intel Core i5 13:e gen. - 13420H / 2.1 GHz, upp till 4.6 GHz / 12 MB Cache |
| Minne | 16 GB DDR4 (2 x 8 GB) |
| Lagring | 512 GB SSD - NVMe |
| Display | 15.6" 1920 x 1080 / Full HD @ 165 Hz - matt |
| Grafik | NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel UHD Graphics |
| Videominne | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Gaming | Ja |
| Tangentbord | Nordisk |
| Bakgrundsbelysning, tangentbord | Ja (amber) |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Inbyggd webbkamera | Ja |
| Nätverksfunktioner | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1, Gigabit Ethernet |
| Batteri | Upp till 8 timmar |
| Färg | Obsidiansvart |
| Dimensioner (BxDxH) | 36.23 cm x 23.989 cm x 3.24 cm |
| Vikt | 2.1 kg |
| Lokalisering | Region: Nordiska länderna |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - 1 år - retur Internationella resenärer garanti - 1 år |