| Produktbeskrivning | Philips 50HFL4518U - 50" Diagonal klass PrimeSuite LED-bakgrundsbelyst LCD-TV - sjukvård/hotell - Smart TV - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 |
| Typ av produkt | LED-bakgrundsbelyst LCD-TV - Smart TV |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1827412 |
| Diagonalklass | 50" |
| Kommersiell användning | Ja - sjukvård/hotell |
| Plattform | Android TV |
| Upplösning | 3840 x 2160 |
| Visningsformat | 4K UHD (2160p) |
| Videogränssnitt | HDMI |
| HDMI-portskvantitet | 3 portar |
| Anknytningsbarhet | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| LCD-teknik för bakgrundsbelysning | LED-bakgrundsbelysning |
| Bildkvot | 16:9 |
| Digital TV-mottagare | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| ISS (Internet Streaming Services) | YouTube, Google Play Movies, YouTube MUSIC, Google Play Games |
| Kommersiella funktioner | Fängelseläge, mychoice, Sköterskeanropningssystemkompatibel, CMND-hantering, Off-Line Channel Editor, menylås, grupphantering, redo för Multicast, Unicast-redo |
| Högtalarsystem | 2 högtalare |
| Ljudeffekter | DTS Studio Sound, Dolby Digital MS12D |
| Intelligent assistent | Google Assistant (inte tillgängligt för vissa språk och länder) |
| Lagringskapacitet | 16 GB |
| USB | Ja |
| Inkluderade tillbehör | Philips 22AV2304A fjärrkontroll |
| Spänning | AC 220-240 V (50/60 Hz) |
| Energiklass | Klass F |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.3 Watt |
| Dimensioner (BxDxH) - utan ställ | 111.2 cm x 8.5 cm x 64.7 cm |
| Vikt | 11 kg |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |