| Produktbeskrivning | ProDVX APPC-10SLB - Android PC - panel-PC 1 x A55 RK3568 / upp till 2 GHz - RAM 4 GB - flash - eMMC 16 GB - Mali-G52 - Gigabit Ethernet - Android 12 - skärm: LED 10.1" 1280 x 800 (WXGA) pekskärm - svart |
| Typ | Android PC - panel-PC |
| Processor | 1 x Rockchip A55 RK3568 (upp till 2 GHz, (Fyrkärnig) |
| RAM | 4 GB DDR4 SDRAM |
| Hårddisk | Flash 16 GB - eMMC |
| Optisk lagring | Ingen optisk drivenhet |
| Kortläsare | Ja |
| Bildskärm | 10.1" - LED - 1280 x 800 (WXGA) - 16:10 - pekskärm |
| Grafikstyrenhet | Mali-G52 |
| Digitala ljudstandarder som stöds | AAC, ASF, MPEG 2-ljud, WAV, WMA, OGG |
| Digitala videostandarder som stöds | H.264, MP4, MPEG-4, MPEG, MPEG-2 |
| Nätverksfunktioner | 1GbE, 802.11a, Wi-Fi 5, 802.11b/g/n, Bluetooth 5.0 |
| Medföljande OS | Android 12 |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 25.53 cm x 2.67 cm x 18.1 cm |
| Vikt | 650 g |
| Tillverkarens garanti | Begränsad garanti - 3 år |