| Produktbeskrivning | Thomson M24FB2Y14 - LED-skärm - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 4000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, VGA - svart |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1704689 |
| Energiklass | Klass E |
| Paneltyp | VA |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 100 Hz |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 4000:1 |
| HDR-kapabel | HDR10 |
| Responstid | 14 ms, 5 ms (överdrivning) |
| Färgstöd | 16 miljoner färger (8-bit) |
| Färgskala | 100% sRGB |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, VGA |
| Displaylägesjusteringar | Lutning |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 53.8 cm x 19.1 cm x 40.6 cm |
| Vikt | 2.53 kg |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |