| Produktbeskrivning | LG 32BR55UK-B - LED-skärm - 32" (31.5" visbar) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) - VA - 250 cd/m² - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 32" |
| Egenskaper | USB 3.0-/USB-C-hubb, USB PD 65 watt |
| Paneltyp | VA |
| Ursprunglig upplösning | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| HDR-kapabel | HDR10 |
| Responstid | 4 ms (grå-till-grå) |
| Färgskala | 90% DCI-P3 (CIE 1976) |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), lutning |
| Dimensioner (BxDxH) - med stativ (högsta position) | 71.43 cm x 23.93 cm x 59.71 cm |
| Vikt | 7 kg |