| Produktbeskrivning | ASUS ProArt PA27UCDMR - OLED-monitor - 27" (26.5" visbar) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - HDR10 - 0.1 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort - högtalare - silver |
| Typ av enhet | OLED-monitor - 27" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2561695 |
| Energiklass | Klass F |
| Adaptive-Sync-teknologi | VESA Adaptive-Sync |
| Egenskaper | Närhetssensor, sensor för omgivningsljus, USB 3.2 Gen 2 hub, USB PD 96 watt |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | 4K 3840 x 2160 vid 240 Hz |
| Pixelhöjd | 0.155 mm |
| Ljusstyrka | 1000 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1500000:1 |
| HDR-kapabel | HDR10 |
| Responstid | 0,1 ms (grå-till-grå) |
| Färgstöd | 1.073,7 miljoner färger (10-bit) |
| Färgskala | 100% sRGB, 99% DCI-P3 |
| Inmatningsanslutningar | Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Lutning, pivot (rotation), höjd |
| Skärmbeläggning | Antireflex |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Färg | Silver |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 60.8 cm x 22.8 cm x 57.1 cm |
| Vikt | 7.2 kg |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |