| Produktbeskrivning | ASUSTOR Drivestor 2 Pro Gen2 AS3302T v2 - NAS-server - 2 fack - SATA 6Gb/s - RAID JBOD, 0, 1 - RAM 2 GB - 2.5 Gigabit Ethernet - iSCSI support |
| Typ av enhet | NAS-server |
| Värdanslutning | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Antal installerade enheter / moduler | 0 (installerad) / 2 (max) |
| Dimensioner (BxDxH) | 11.4 cm x 23 cm x 17 cm |
| Vikt | 1.6 kg () |
| Processor | 1 x Realtek Semiconductor RTD1619B 1.7 GHz (Fyrkärnig) |
| Kontrollerkort | RAID SATA 6Gb/s RAID JBOD, 0, 1 |
| Nätverksfunktioner | 2.5GbE, 1GbE, 100Mb LAN |
| RAM | 2 GB |
| Strömtillförsel | AC 100-240 V |
| NAS | ASUSTOR Data Master (ADM) 4.1 |
| Systemkrav | Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 / 11, Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows Server 2016, Microsoft Windows Server 2019, Microsoft Windows Server 2022, Apple MacOS X 10.6 eller senare, UNIX, Linux, FreeBSD |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |